Зцілення творчістю: арт-терапія

Запрошуємо всіх бажаючих на заняття з арт-терапії,

які проходять на базі Центру щосереди о 16:30.

 

Такі заняття надають можливість  вираження  своїх почуттів. Це можуть бути як позитивні почуття, що сприяють виявленню та накопиченню особистісних ресурсів, так і негативні почуття задля зняття емоційної напруги.

Заняття з арт-терапії дозволяє працювати з думками, переживаннями, мріями й почуттями, які здаються непереборними. Іноді невербальний засіб виявляється єдиним інструментом, що розкриває й пояснює інтенсивні почуття й переконання. Елементи збігу в художній творчості членів групи можуть прискорити розвиток емпатії й позитивних почуттів. Арт-терапія сприяє виникненню почуття внутрішнього контролю і порядку, підсилює відчуття власної особистісної цінності, підвищує художню компетентність.

Необхідно підкреслити, що заняття арт-терапії з учасниками АТО  проводить волонтер Олександр Васильович, який є художником, тому володіє різними художніми прийомами, якими охоче ділиться з учасниками. Це дозволяє глибоко вивчити фантазування й уяву, вирішувати конфлікти між членами групи та допомагати їм у досягненні особистісної гармонії.

Чекаємо на Вас!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *