Учасники АТО приймали привітання з Днем Збройних Сил України.

Учасники АТО приймали щирі вітання в Центрі обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. 

Альона ДМІТРЄВСКАЯ від імені міського голови звернулась до тих, хто воював в Донецькій та Луганській областях з такими словами:

«Кожен із вас не лише наша гордість, ви – приклад патріотизму для підростаючого покоління. І хочеться низько вклонитись вашим матерям, які виховали справжніх чоловіків. Нехай у мирному житті у вас все складається добре. Ми ж зі свого боку, як міська влада, робимо для цього все можливе.

До слів привітань приєднався і директор Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Олександр МОРДВАНЮК.
Він закликав учасників АТО звертатись до очолюваної ним комунальної установи частіше, адже тут їм завжди готові допомогти.

Після вітальних слів відбулась церемонія нагородження. Альона Дмітрєвская вручила медалі «За участь в бою» воїнам АТО Валерію ШЕПТУНУ, Олегу ШЕПТУНУ, Андрію КОРОБЦІ, Олександру ЗАЙЦЮ, Віктору КОВАЛЕНКУ, Геннадію ЗАЙЦЕВУ, Дмитру МАРТИНЕНКУ, Богдану СИТНИКУ, Олександру ЛОГУНОВУ, Олександру СОРОКИНУ, Сергію ТОВЧИГРЕЧКУ, Руслану ЮЩУКУ, Миколі КОРНІЙЦЮ, Сергію БУДЦІ, Олександру КРАСІЮ, Михайлу БЕЛЬМАСІ, Володимиру МАРТИНЕНКУ.

Найбільше ж задоволення присутні отримали від творчих виступів малят та вихователів дитячого садочку «Снігуронька».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *