Інформаційна година: «Мистецтво створення денного макіяжу»

Запрошуємо відвідати інформаційну годину присвячену створенню денного макіяжу, яка відбудеться 08.06.2018 об 15:00 годині в КУ «Центр учасників АТО»

Створення макіяжу є справжнім мистецтвом, оволодівши яким, ви зможете виглядати бездоганно завжди і скрізь. Одним з основних правил макіяжу є доречність. Наприклад, те, що добре виглядає ввечері, вдень буде виглядати зухвало або, навіть, вульгарно, те, що підійде для фотосесії буде зовсім недоречно на роботі. Саме тому необхідно знати, як правильно робити той чи інший вид макіяжу.

Найчастіше жінкам доводиться мати справу з денним макіяжем. Він ідеально підходить для роботи, навчання, походів по магазинах і т. п. Основна відмінність такого макіяжу – це природність і умеренность. Його необхідно виконувати з особливою ретельністю, оскільки денне освітлення здатне виявити всі недоліки, недоліки та невідповідності, в той час як при тьмяному світлі навіть жирні, недбалі штрихи будуть непомітні. Далі ми розглянемо, як зробити денний макіяж так, щоб виглядати максимально привабливо і при цьому абсолютно натурально.

 

Короткий зміст:

  • Основні правила денного макіяжу:
  • Особливості нанесення денного макіяжу

 Зареєструватися можна за телефоном 050-107-94-53

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *