Про надання безкоштовної стоматологічної допомоги

Комунальна установа «Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка» для учасників антитерористичної операції та добровольців, надає пільгову та безкоштовну стоматологічну допомогу, проводить зубопротезування із застосуванням дороговартісних матеріалів.

Право на отримання пільгового та безкоштовного зубопротезування мають:

– Учасники антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, отримали захворювання, поранення, контузії, каліцтва, тощо під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення

(далі-учасники АТО) та, які перебували та перебувають у складі добровольчих формувань та яким не встановлено статус інваліда війни або учасника бойових дій відповідно до Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ( далі –добровольці).

Протезування проводиться:

  • Учасникам АТО та добровольцям, мешканцям м. Суми, згідно черги у КУ « Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка» та КУ 

« Сумська міська клінічна лікарня №4» один раз на рік у межах коштів, виділених з міського бюджету на поточний рік.

Сума виділених коштів на одну особу розраховується з середньої вартості протезування чотирьох одиниць металокерамічних протезів, згідно до Граничних тарифів на стоматологічні послуги, що надаються державними та комунальними закладами охорони здоров’я, затвердженими розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.10.2017 року № 750-ОД. Розрахункова сума на одну особу становить не більше 6,00 тис.гривень на рік.

 

Для того, щоб стати на чергу на отримання пільгового та безкоштовного зубопротезування, учасник АТО, доброволець, повинен особисто звернутися до КУ « Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка», за адресою: м. Суми, вул.Паркова,2/1, 4-ий поверх, реєстратура ортопедичного відділення, та до КУ « Сумська міська клінічна лікарня №4», за адресою: м. Суми, вул. Праці,3, після огляду та визначення потреби у протезуванні.

 

Стоматологічна терапевтична та хірургічна допомога Учасникам  антитерористичної операції та добровольцям, надається за місцем проживання, в спеціалізованих стоматологічних кабінетах КУ « Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка» Звертатися на адресою: м. Суми, вул.Паркова,2/1, перший поверх, реєстратура;

КУ « Сумська міська клінічна лікарня №4», звертатися за адресою: м. Суми, вул. Праці,3, реєстратура,

 та ОКЗ « Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка», звертатися за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна,29, реєстратура.

Перелік документів, які необхідно мати при реєстрації на пільгове зубопротезування та стоматологічне лікування:

  • Оригінал паспорту;
  • Оригінал посвідчення інваліда війни або посвідчення учасника бойових дій;
  • Оригінал документу, що підтверджує безпосередньо участь в антитерористичній операції.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *