З Днем Прапора України!

Шановні сумчани!

         Колектив Центру учасників АТО вітає всіх  з Днем Державного Прапора України!

          День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу україни й з півночі до півдня.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, міцну військову дисципліну, вірність Військовій присязі та з нагоди Дня незалежності України керівництво міста та області відзначили низкою нагород та відзнак учасників бойових дій, представників громадських організацій: «Спілка ветеранів АТО Сумської області», «Спілка учасників АТО 27 реактивної артилерійської бригади», «Сумська міська організація української спілки ветеранів Афганістан (воїнів-інтернаціоналістів)», «Сумська спілка учасників АТО», «Спілка учасників АТО 15 окремого мотопіхотного батальйону», «Захисник народу України».

          Патріотизм, любов до батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор.

        Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо вітчизни!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *