Презентація Програми з підприємництва для ветеранів АТО та членів їх сімей

Українська Соціальна Академія запрошує на відкриття Програми з розвитку підприємництва, яка покликана допомогти ветеранам АТО та членам їх родин відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

Знайомство з Програмою відбудеться:

Коли: 6 жовтня (субота) 13:00 – 16:00

Де: конгрес-центр Сумського державного університету (вул. Покровська 9/1, ауд. 201)

Реєстрація на Програму з розвитку підприємництва триває до 27 вересня за посиланням https://goo.gl/forms/jpoliYRZ6beihjW42

Програма триватиме у містах Суми та Кам’янець-Подільський з жовтня 2018 по січень 2019 і містить наступні етапи.

Структура програми:

  • Інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями.
  • Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019.
  • Конкурс бізнес планів та визначення переможців, що отримають підтримку. У травні 2019 ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.
  • Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м. Києві у червні 2019, з яких чотири найкращі оберуть для отримання фінансування для старту у розмірі 1500 доларів США кожна.
  • Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу ветеранів (червень-вересень 2019).

Учасником проекту можуть стати бійці АТО та військовослужбовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.

Прийом на навчання відбувається на конкурсній основі. Для участі у відборі необхідно заповнити аплікаційну форму.

Посилання на реєстраційну форму

https://goo.gl/forms/jpoliYRZ6beihjW42

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *