Виставка картин учасників бойових дій

Місцеві художники передали до нашого Центру  картини, які вони малювали зі світлин військовослужбовців.

Спершу виставка цих картин, присвячена Дню Незалежності України, відбулась у міській галереї 22 серпня. Працювала експозиція два тижні.

Загалом було представлено більше десятка робіт, які створили члени обласної організації Національної спілки художників України.

Малювали з фотокарток військовослужбовців. 

 Ті, з кого малювались ці картини, можуть їх забрати. Дехто вже виявив таке бажання. Решта ж робіт залишиться у нас і ми облаштуємо у нашому холі галерею з цих картин», – сказав директор Центру Олександр Мордванюк.

Серед тих, хто забажав забрати портрет на згадку, підполковник Євген ЗІНОВ’ЄВ. Військовослужбовець подякував всім, хто долучився до втілення ідеї створити таку галерею і підкреслив, що подібні ініціативи сьогодні вкрай необхідні.

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ також подякувала художникам за їхню роботу і зазначила: «З робіт, що залишаться в Центрі, створять своєрідну галерею. Головною функцією цих портретів буде виховна. Щодня сюди приходять діти, яким працівники Центру розповідатимуть про тих, хто зображений, адже юне покоління повинно знати про своїх земляків – Героїв нашого часу, які, не вагаючись, стали на захист суверенітету та цілісності України».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *