Запрошуємо на практичне заняття “Комплекс вправ на ТРХ-петлях”!

Ось уже кілька років поспіль тренування TRX є однією з найбільш затребуваних програм як серед відвідувачів фітнес-клубів, так і серед професіоналів. Чим більше людей пробують даний вид тренажера, тим більше прихильників стає у цьому тренуванні.

 TRX або Total Body Resistance Exercises дослівно можна перекласти, як вправи на загальний опір організму. Але якщо за змістом, то мається на увазі робота з власною вагою, тобто без додаткового обладнання. Повне найменування програми звучить як TRX Suspension Training – тобто, це тренування з власною вагою з використанням підвісних конструкцій (петель). Придумана вона була не з метою впровадити в оздоровчу фізкультуру. Насправді її створив морський піхотинець Ренді Хетрикс в 1990 році з метою підтримки гарної фізичної форми в умовах відсутності будь-яких тренажерів. Спочатку він використовував звичайні парашутні петлі, потім система вдосконалювалась і була запропонована фітнес індустрії, де і стала набирати обертів з великою швидкістю.

TRX петлі – це чудова можливість підтримувати себе в хорошій формі як у рамках фітнес клубу, так і вдома.

Це універсальний, функціональний вид тренування, який дозволяє не тільки розвивати всі м’язові групи, зміцнювати зв’язки і сухожилля, але і покращувати гнучкість, спритність, силу, вестибулярний апарат, витривалість і багато іншого. 

Вправи підходять для всіх вікових груп, для чоловіків і жінок, для осіб з відхиленнями у стані здоров’я, так як в цьому тренуванні немає ніякої осьовий (вертикальної) навантаження на хребет.

Можливість тренуватися особливим верствам населення –  ще один важливий плюс -фізіотерапевти не то що дозволяють, а навіть рекомендують вправлятися з петлями TRX людям з проблемами хребта. Користь цього тренажера важко перебільшити.

Так як вправи з петлями підходять для  різних цілей і рівнів підготовки, наші спеціалісти пропонують вам ознайомитися з декількома варіантами занять, які  допоможуть вам розпочати знайомство з TRX петлями.

Захід відбудеться 08.01.2019р. о 10:00 на базі Центру. 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *