Інформаційна година з елементами тренінгу «Кроки успішної співбесіди». Звіт

7 лютого  соціальним працівником було  проведено інформаційну годину з елементами тренінгу на тему «Кроки успішної співбесіди» для учасників бойових дій,  що потребують працевлаштування. В ході якої учасники бойових дій змогли ознайомитись з секретами успішної співбесіди з роботодавцем, правилами складання резюме, інструкцією з пошуку роботи, та джерелами вакансій.

Ринок праці – це місце, де зустрічаються роботодавці і люди, які шукають роботу. Останні часто припускаються основної помилки: шукають будь-яку роботу! Не роздумуючи, пристають на випадкові пропозиції в оголошеннях на стовпах, рекламних щитах, у газетах, сподіваючись на успіх. Не беручи до уваги своїх вмінь, знань, амбіцій і, що найголовніше, власної профпридатності, наосліп намагаються знайти собі роботу! Це стає головною причиною невдач. Роботодавці ж шукають людей, які мають конкретну освіту, професію, досвід, уміння та бажані риси, і стають дедалі більш розбірливими, цінуючи найкваліфікованіших спеціалістів. Перш ніж розпочати шукати роботу, спробуйте відповісти на кілька запитань:

Що я можу?
Що я хочу?
Що мені потрібно?

Тільки на перший погляд ці запитання видаються простими. Але саме відповідаючи на них, Ви матимете можливість дослідити свої сильні сторони і почати шукати таку роботу, яку зможете виконувати якнайкраще і яка матиме попит на ринку праці.

Пошук роботи – це праця. Вона потребує і часу, і ресурсів

І перша заповідь її ефективності – активність. Що більше способів пошуку роботи Ви використаєте, то більше шансів отримати гідну роботу.

Друга заповідь – осмисленість. Оцінюйте, наскільки пропонована робота допоможе Вам розвинути професійні якості та навички. Професіоналізм – найцінніший капітал.

Третя заповідь – адекватність. Всебічно оцініть, чи відповідають Ваші професійні навички і знання вимогам до кандидата на бажану посаду.

Для того, щоб ефективно розпочати пошук роботи, треба передусім дуже добре до нього підготуватися. Заплануйте точно, як шукатимете роботу. Складіть собі конкретний план, який включатиме 4 найважливіші кроки.

Крок 1. Спробуйте точно визначитись, яка робота Вас цікавить. Яку саме роботу Ви хочете (і зможете) виконувати? Чи дізнавалися Ви про вимоги, які висуває ринок праці до омріяної професії? Що у Вас добре виходить і що приносить найбільше задоволення? Які у Вас риси характеру? Чи є у Вас вміння та профпридатність для цієї конкретної професійної діяльності?

Крок 2. Спробуйте дізнатися, де шукати інформацію, яка пов’язана з працевлаштуванням (користуючись різними джерелами – інтернетом, радіо, газетами тощо), та як шукати роботу (які є методи, способи, техніки пошуку).

Крок 3. Треба обов’язково навчитися певних “інструментів” пошуку роботи: формувати мережу контактів, складати презентаційну промову, зібрати папку супровідних документів – резюме та супровідний лист; презентувати себе під час співбесіди з роботодавцем.

Крок 4. Поміркуйте, які конкретні фірми були б зацікавлені взяти на роботу саме Вас. Забудьте про пошук будь-якої роботи! Зосередьтеся на пошуках роботи, яку Ви насправді хочете! Змініть свій спосіб мислення!

Уже не думайте так: “Що він може мені запропонувати?”.
Думайте тільки так: “Що я можу йому запропонувати?”.

Інструменти працевлаштування

Мережа контактів у реальності є найефективнішим способом пошуку роботи. 

Презентаційна промова: Ви повинні уміти під час будь-якої зустрічі у стислій формі викласти суть того, чим займаєтеся, яке робоче місце підшукуєте, щоб скласти у слухача позитивне уявлення про тебе і твою професійну діяльність, витративши на це не більше 30 секунд – приблизно 80-100 слів.

Ось шість пунктів, які потрібно відобразити у цій промові:
– яка професія, навички, вміння і досвід у Вас є;
– які компанії можуть використати ці навички та вміння;
– які проблеми цих компаній вони зможуть вирішити;
– як це відбуватиметься;
– яку вигоду Ви принесете цій компанії;
– чим Ви вигідно вирізняєтеся серед інших.

30 секунд – це саме стільки часу, скільки потрібно для того, щоб справити перше сприятливе враження!

Резюме, -один із найважливіших інструментів працевлаштування. У правильно написаному резюме можна наголосити на своїх цінних вміннях, досвіді та успіхах. Його завжди надсилають разом із супровідним листом. Разом вони будуть Вашою візитівкою. Не забувайте, що ваша пропозиція має вирізнятися серед решти – вміло рекламуйте свою особу та переконайте читача, що саме Ви йому потрібні! Позитивним результатом грамотно складеного резюме буде запрошення на співбесіду. 

Сім правил ефективного інтерв’ю

1. Будьте оптимістом!
2. Напередодні якомога більше дізнайтеся про фірму.
3. Детально продумайте стиль одягу та зовнішній вигляд.
4. Під час інтерв’ю будьте активними.
5. Ставте запитання.
6. Чітко формулюйте свої думки.
7. Не запізнюйтеся!

Способи пошуку роботи

1. Пошук через знайомих і родичів.
2. Пошук роботи через оголошення про вакансії в спеціалізованих виданнях.
3. Публікація свого міні-резюме в газеті.
4. Звернення в агентство з підбору персоналу.
5. Пряме ініціативне звернення до потенційного роботодавця.
6. Пошук через державні центри зайнятості, молодіжні центри праці.
7. Відвідування днів кар’єри, ярмарків вакансій.
8. Пошук через інтернет. 

Природне бажання не тільки вижити в економічно скрутні часи, а й забезпечити собі та своїй родині фінансове благополуччя на довгі роки, а також високий рівень безробіття на вітчизняному ринку праці спонукають тисячі українців у найбільш працездатному віці до виїзду і працевлаштування в інших країнах, як сусідніх, так і заокеанських. І майже всі вони ризикують при цьому стати жертвами торгівлі людьми.

Якщо Ви збираєтеся влаштувати свою долю за кордоном, переконайся, що це безпечно! Запам’ятайте таке: неможливо виїхати за кордон за туристичною або гостьовою візою і на місці обміняти її на робочу. Не вірте тому, хто таке обіцяє!

Повна зайнятість за гостьовою, діловою (бізнес-), спортивною, студентською або іншою неробочою візою є нелегальною.

Для легального працевлаштування за кордоном необхідно мати:
– дійсний закордонний паспорт;
– відповідну візу (найчастіше робочу);
– трудову угоду (контракт) з іноземним роботодавцем;
– дозвіл на роботу (який зазвичай видає орган працевлаштування країни, де  Ви будете працювати) або дозвіл на перебування (зазвичай видається органами внутрішніх справ або посольством).

Впевнені, що Ваша активність, знання та праця обов’язково допоможуть Вам знайти гідне місце в житті!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *