Психологічний масаж

Холестичний пульсаційний масаж являє собою цілісну систему і є профілактичним, терапевтичним і реабілітаційним методом.

Відмінними рисами холестичного палсингу  є цілісність і м’якість підходу, як у технічній, так і терапевтичній частині. У холестичному масажі істотне значення надається застосуванню різноманітних технічних прийомів в роботі з тілом, способам роботи з блоками, а також методам психологічного і психотерапевтичного впливу. Цілісність підходу забезпечує широкий спектр застосування при лікуванні різного роду психосоматичних розладів. Завдяки своїй м’якості, метод може використовуватися в роботі з дорослими, дітьми, а також людьми похилого віку. 

Масаж проводиться на кушетці, пацієнт лежить в зручному вільному одязі. На відміну від інших способів, пацієнт виконує активну роль, а не просто є пасивним учасником. Виконання елементів масажу супроводжується діалогом, який носить терапевтичне значення.  Сеанс може тривати від 10 хвилин  і до 60 – 120 хвилин (якщо це психотерапевтична робота). Рекомендована кількість сеансів: від семи до десяти, частота його виконання 1-2 рази в тиждень.

12 лютого на базі нашого Центру за участю  Кихтенка Олександра Володимировича –  практичного психолога Сумської обласної клінічної лікарні був проведений навчальний практичний семінар по холестичному палсингу,  імпульсивній гімнастиці «Ключ».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *