Увага! Національний конкурс “Благодійна Україна -2018”

Доводимо до  відома, що Асоціація благодійників України є засновником конкурсу «Благодійна Україна». Національний конкурс «Благодійна Україна» – це проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціативу в українському суспільному просторі.

Метою цього проекту є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик .

Завдання Конкурсу:

популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їх організації та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організації та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні у продаж звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі  «Благодійна Україна – 2018» 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс ( умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб – сайті  Національного конкурсу «Благодійна Україна» ( htt:blagoukraine.org/abaut.html).

За заповненням заявки для участі в конкурсі звертайтеся до Центру за адресою: м. Суми, вул.. Г. Кондратьєва 165/71 т. 050 107 94 53

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *