Зустріч представників міської влади з воїнами-добровольцями

2014 рік для всієї України став трагічним часом. В той час коли українці повстали за честь і славу своєї країни, зародився добровольчий та волонтерський рух. Добровольці усім своїм єством відстоювали й продовжують відстоювати права та гідність своєї держави, відкидаючи усі сумніви та страхи.

14 березня, в День українського добровольця, на базі Центру відбулася зустріч представників міської влади з воїнами-добровольцями.

«Війна на Сході України додала нам тих днів, коли ми вшановуємо подвиги наших військових. Серед таких днів і День українського добровольця. Це ті люди, які навіть не сумнівались, коли нависла загроза над країною, чи треба йти її боронити. Вони просто збирали найнеобхідніше і рушали до війська. Дехто зробив це одразу після Майдану, оминаючи домівку. Вони не чекали призову і тим паче не чекали винагород, чи якихось преференцій. Вони просто йшли добровольцями. Тому низький уклін вам і тим, хто не повернувся з поля бою», – з такими словами звернулась до присутніх директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна КОХАН.

Подякував добровольцям за відвагу і любов до Батьківщини, яку вони довели в боях із ворогом, і міський голова Олександр Лисенко.

Вручаючи відзнаки добровольцям міський голова сказав: «Пишаюся тим, що багатьох добровольців знаю особисто. Це люди, в яких надзвичайно розвинене почуття патріотизму, гідності і свободи. Вони допомогли нашій країні в найскрутніший час вистояти, дати відсіч ворогу, не думаючи про те, що ж буде з ними. Не маючи навіть елементарних засобів захисту, українські добровольці йшли на передову. Ми ж намагались їх підтримувати, збирали і відвозили речі, які їм конче були необхідні. Будемо робити це й надалі, адже від кожного з нас залежить така довгоочікувана перемога», – сказав міський голова Олександр Лисенко.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *