Запрошуємо до театру ім. М.С. Щепкіна 17 та 19 квітня на перегляд вистав! Попередня реєстрація ОБОВ`ЯЗКОВА!

17.04.2019р. о 15:00 – вистава “Шинель”

М. Гоголь

Режисер-постановник — Артем Вусик.

Тривалість вистави – 1 год. без антракту.

“Шинель”  це експериментальна вистава без слів за однойменною повістю Миколи Гоголя.

Історія про самотнього чоловіка, який живе у своєму замкненому внутрішньому світі. Довгий час він залишається посміховиськом для суспільства і стоїть на одному місці, поки життя проходить повз нього. Аж раптом його сумне сіре існування знаходить сенс, матеріальну ціль у вигляді шинелі. Вона йому дуже дорого обходиться, але одразу змінює його життя: виникає повага, з’являються нові можливості, нові друзі, і все, начебто, налагоджується, але реальність диктує свої правила. Вистава “Шинель” підіймає питання бідності та самотності, великого значення статусу та нетерпимості у суспільстві. “Шинель”  вистава про сьогодення, де правила диктують так звані “великі люди”.

19.04.2019р о 18:00 – вистава “Все, що тобі потрібно – це кохання…”

“Нехай на сцені все буде… як в житті ” (А.Чехов)
До ювілею видатного майстра слова, письменника, драматурга, ім’я якого тісно пов’язане із Сумщиною – Антона Павловича Чехова щепкінці, підготували  виставу «Все, що тобі потрібно – це кохання…».
Постановку яскравої, експресивної та емоційної комедії в стилі folk здійснив відомий не лише в Європі, але й в усьому театральному світі,  режисер Лінас Зайкаускас. У неординарну історію кохання вдало  поєдналися відомі чеховські твори «Вірочка», «Три сестри», «Дядя Ваня», «Чайка» та інші.
На сцені – життя простого люду який мріє, сумнівається, веселиться, радіє, і звичайно ж, закохується.
У своєму прагненні кохання головна героїня Діана Іванівна, здається, згодна на все. Але чи готовий Дмитро Андрійович до зустрічі з такою пристрастю?… Усі події вистави супроводжують віртуозні музиканти, які  “розкручують” нашу історію в ритмах відомих народних мелодій, торкаючи душу кожного. 
Тож, запрошуємо  поринути в атмосферу, наповнену дівочих бажань, музики,  гумору, в’їдливих комах і… кохання.

Реєстрація на БЕЗКОШТОВНИЙ перегляд вистав за тел. 0501079453.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *