“Гармонія з почуттями”.Звіт

24 квітня на базі Центру відбулося заняття з елементами тренінгу для матерів  учасників бойових дій на тему “У гармонії з собою”.

Гармонія в перекладі з грецької означає – зв’язок, порядок, співзвуччя, лад, злагодженість, домірність, стрункий порядок, відповідність.

Від того, наскільки людина гармонійна, залежить, по суті, все її життя, її взаємовідносини, як із самою собою, так і зі світом в цілому. Неможливо стати успішним і щасливим, перебуваючи не в злагоді з самим собою і з оточуючим світом. А щоб досягти гармонії в собі, перш за все, необхідно переглянути своє ставлення до самого себе. Оцінити себе, як особистість, по-новому. Визначити, які недоліки не дають змоги жити щасливо, і переробити їх або навчитися використовувати їх так, щоб вони виглядали як  переваги. Побачити себе, визначитися зі своїм місцем у навколишньому світі. Все вищезазначене  –  це тільки частина тіеї повсякденної праці, що передбачає успіх в  гармонізації свого життя. Навчіться чути себе і прислухатися до внутрішнього голосу, шукайте свою дорогу, свій шлях, який обов’язково приведе вас до щастя.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *