6 травня – День піхоти

В Україні сьогодні вперше відзначається День піхоти.

Свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

Механізовані, мотопіхотні, гірсько-штурмові військові частини складають основу Сухопутних військ і виконують завдання щодо утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиття ударів і прориву оборони противника, захоплення важливих районів, рубежів і об’єктів. Разом з тим, механізовані з’єднання поряд з танковими використовуються для оточення і розгрому противника, переслідування та виконання інших завдань.

Нині українські піхотинці як найчисленніший рід та основа бойового потенціалу Сухопутних військ ЗСУ несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль під час виконання завдань операції Об’єднаних сил.

Від щирого серця хочемо подякувати нашим Героям України за  мужність, стійкість, сміливість та патріотизм.
Ви уособлюєте в наших очах найкращі людські риси – честь, достоїнство і патріотизм.
Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Україні.

Ми низько вклоняємося тим, хто проявив героїзм і мужність на полях бою, хто ніс важку службу і хто стоїть на сторожі спокою і незалежності України.

Міцного здоров’я Вам, добра у родинах, успіхів та надійного тилу! Бажаємо всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.


Слава Україні!

Слава Героям України!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *