Запрошуємо на презентацію книги Р. Зіненка “Іловайськ. Війна, якої не було”

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію книги Романа Зіненка “Іловайськ. Війна, якої не було”, яка відбудеться в Центрі учасників бойових дій 15 травня 2019 року о 15:00.

Роман Зіненко (нар. 1974 р.), колишній морський піхотинець, доброволець батальйону «Дніпро-1», був серед тих, хто в серпні 2014-го опинився в пеклі Іловайська. Він не тільки вижив, але й написав одну з перших книжок про війну на Сході України — «Іловайський щоденник», що вийшла у видавництві «Фоліо» українською та російською мовами. Ця чесна і відверта розповідь очевидця, який нічого не вигадує, а намагається бути максимально точним у своїх спогадах, отримала широкий відгук у читачів, насамперед у тих, хто виходив з-під Іловайська кривавим «зеленим коридором».
Нова книга Романа Зіненка є результатом ретельного дослідження, яке ґрунтується на спогадах близько сотні бійців і офіцерів, від добровольця до вищого керівництва сектора «Б», учасників Іловайської трагедії. Окрім того, автору довелося переглянути, перевірити й хронологічно розібрати сотні публікацій, відео- і фотоматеріалів, що стосуються боїв під Іловайськом. Результати окремих журналістських досліджень, а також звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України також вміщені на сторінках цієї книжки. Переважна більшість зібраних фактів до сьогодні не була відома українському суспільству. І хоча автор подає найбільш повну і реальну картину бойових дій під Іловайськом, залишається ще дуже багато питань, на які свого часу обов’язково будуть отримані відповіді.
Перша частина книжки висвітлює хронологію подій, що відбувалися 7–24 серпня 2014 року.
Друга частина книжки висвітлює хронологію подій, що відбувалися 25–31 серпня 2014 року.
Відвідавши захід ви не тільки підтримуєте автора, а також допомагаєте поширити правдиву хроніку іловайських подій від безпосередніх учасників тих боїв.

Це не можна забути. Про це мають знати і пам’ятати нащадки. Це те, що назавжди залишиться в наших серцях. 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *