Представники міської влади ознайомили послів країн Балтії з роботою КУ «Центр учасників бойових дій».

 

Очільник міста Олександр ЛИСЕНКО, його заступник Альона ДМІТРЄВСКАЯ, директор департаменту соціального захисту населення Тетяна МАСІК та директор комунальної установи Олександр МОРДВАНЮК провели Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса ПОЙКАНСА, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса ЯНУКОНІСА, Надзвичайного і Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Герта АНТСУ приміщеннями Центру учасників бойових дій, розповіли про його діяльність, та плани щодо подальшого розвитку.

Директор установи повідомив, що Центр надає учасникам бойових дій, учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, членам сімей загиблих різноманітний спектр послуг – від психологічного консультування до фізичної реабілітації. 

Знайомлячи гостей із роботою Центру учасників бойових дій, очільник міста розповів про пільги та соціальні гарантії, які надали учасникам бойових дій на місцевому рівні, зокрема, детально зупинився на програмі забезпечення житлом учасників АТО і ООС. Міська влада, зазначив Олександр Лисенко, налаштована на всебічну підтримку даних категорій містян.

Закордонні гості схвально відгукнулись про установу, зауваживши, що це може стати прикладом для інших регіонів, та заявили про готовність шукати можливості співпраці у напрямку допомоги воїнам. Останнє і стало головною темою «круглого столу», які провели після оглядин Центру.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *