Тренінг для жінок на тему «Жінка на ринку праці». Звіт

У різні історичні періоди роль жінки в суспільстві змінювалась. У Давній Греції жінки не мали жодних прав. Вони займалися домашнім господарством і не брали участь в суспільному житті. Деякі грецькі мислителі вважали, що жінок не варто вчити навіть грамоти, оскільки, знаючи багато, вони перестають коритися чоловікам. Однак у Єгипті жінки вважались повноправними членами у суспільному житті: вони могли займати державні посади, володіти нерухомістю і розлучатися з чоловіками. Деякі з них успадковували трон, щоправда, здебільшого після смерті чоловіка.

Деякі політики доводили, що право голосу можуть мати лише ті, хто володіє нерухомістю чи брав участь у бойових діях. Але в 19 столітті ці ідеї було піддано сумніву. Право голосу поширювали на бідних, однак жінок реформаційний рухи не торкнулися. На кінець 19 століття в багатьох куточках світу ширився рух суфражисток, які боролися за надання жінкам виборчих прав. 

        Суфражи́зм — рух за надання жінкам однакових з чоловіками виборчих прав, що зародився в Англії наприкінці 19 — початку 20 століття.

        Першими право голосу отримали жінки Нової Зеландії в 1893 році. До 1920-х років в більшості демократичних країн жінки отримали право голосу. Швейцарські жінки отримали таке право тільки в 1970-х роках. У деяких мусульманських державах жінки й сьогодні не рівні з чоловіками, не можуть голосувати і претендувати на виборчі посади.

Право, закони супроводжують людину упродовж життя. Щоб правильно користуватися своїми правами і добре виконувати обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших про це нам розповість головний спеціаліст районного управління юстиції  К. З. Щегленко.  

        Сьогодні світ важко уявити без працюючої жінки. Так само, сучасну жінку неможливо уявити без роботи. Жінка – водночас і мати, берегиня сімейного вогнища, і чудовий працівник. Тільки так, в сучасному світі, вона може реалізувати себе повністю.

7 червня в КУ «Центр учасників бойових дій» соціальним працівником було проведено тренінг для жінок на тему «Жінка на ринку праці».

Під час тренінгу учасниці збагатили  уявлення про світ професій і їхні особливості, поспілкувались про  важливость прийняття свого «Я» та про сильні сторони жінки.

У суспільстві протягом багатьох попередніх років склалася думка, що жінки більше потерпають від безробіття, ніж чоловіки, і їм складніше знайти роботу. Звідси з`явився і стереотип, що “у безробіття жіноче обличчя”. На сьогодні ця проблема вже не стоїть так гостро, співвідношення жінок і чоловіків серед безробітних вирівнюється, а саме: частка жінок становить 49,5 що від економічних негараздів у суспільстві потерпають в однаковій мірі, як чоловіки, так і жінки. Найчастіше саме жінки стають жертвами скорочення штату, дискримінації при прийомі на роботу, нерівності в оплаті праці, великої кількості робіт, не оформлених офіційно, і нестабільних робочих умов, а також незаконних звільнень під час декретних відпусток. Приведене може бути наслідком укоріненої думки, що основною задачею жінки є виключно домашня робота. Дослідження говорять про те, що не тільки жінкам з малолітніми дітьми відмовляють у працевлаштуванні, але й вся практика нерівної оплати праці жінок заснована на переконанні, що жінки є не основними годувальниками родин. Абсурдно – жінки складають 60 % всіх фахівців із середньою й вищою освітою, та втім це не має впливу на їхню конкурентоздатність на ринку праці – зазвичай вони одержують менш престижні й нижче оплачувані посади.

Ще одним фактором, що негативно впливає на становище жінок на ринку праці, є низький рівень знання жінками своїх прав і можливостей їхнього захисту. Та навіть знайомі з вітчизняним законодавством жінки іноді не знають про існування норм міжнародного права, що забезпечують рівні умови для жінок і чоловіків на ринку праці.

 

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *