Створення банку крові для бойових побратимів у м. Суми

День добровольця у Сумах ветерани АТО відзначили по-особливому. 14 березня члени спілки ветеранів війни та АТО відвідали Сумський обласний центр служби крові з метою створення власного Банку крові. Така спільна ініціатива СОЦК та спілки ветеранів дає можливість при необхідності не шукати кров для поранених бійців на сході країни, а зразу виділити необхідний обсяг крові та її компонентів і направити в любий медичний заклад країни, звісно – безкоштовно.

Необхідність створення банку крові назрівала вже давно – про це розповів голова Спілки ветеранів АТО сумської області, Володимир Лаврик:

– При міському голові та ОДА створена координаційна рада учасників АТО з метою вирішення багатьох питань наших захисників та надання всебічної допомоги. Біля половини запитів пов’язано з необхідністю в забезпеченні кров’ю та її компонентами. Саме тому ми започаткували створення Банку крові та проводимо безстрокову акцію «Непереможна кров». Сьогодні здали кров 15 чоловік, надалі плануємо проводити цей захід щотижня.

Запрошуємо долучитися до заходу всіх небайдужих громадян та громадські організації, допоможемо нашим бійцям разом!

Отримати більш детальну інформацію можна за телефоном: 095-307-71-63

Rome total war 1 скачать, рим игра стратегия скачать бесплатно - рим тотал вар торрент

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *