В Сумах розпочав роботу Центр реабілітації учасників АТО – репортаж про наш центр від tv.sumy.ua

Перших відвідувачів прийняли у березні. Пристосовують бійців до життя поза зоною бойових дій. Директор центру – сам був на сході. Геннадій Лісовенко каже, що сьогодні основний напрям, який більше зараз цікавить учасників бойових дій – це фізична реабілітація. Функціонують дві спортивних зали, також є гідропроцедури, лікувальні масажи. 

За словами реабілітолог Сергія Гостєва, бійці приходять різні, масаж провять в залежності від захворювання. Переважно – це проблеми опорно-рухового апарату. 
Крім того, для дітей військових готують курси анлійської.

 Рішенням місцевих депутатів від 30 березня минулого року було виділено 6,3 млн грн на відновлення будівлі, в якій розмістили центр. Сьогодні там проходять реабілітацію близько 30-ти людей на день. Офіційне відкриття заплановане на липень. 

  Аби потрапити до Центру реабілітації на заняття та лікування, слід надати довідку про участь в АТО або посвідчення учасника бойових дій. Працює установа з 8-ї ранку до 5-ї вечора. Вихідні – субота й неділя. Знаходиться центр у Сумах на вулиці Герасима Кондратьєва, 165/71 – це колишнє військове містечко.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *