Оголошуємо набір на безкоштовні Курси по створенню сайтів (оновлено!)

Оголошуємо набір на безкоштовні Курси по створенню сайтів для учасників антитерористичної операції: навчимо створювати і розкручувати сайти + створимо бізнес.

В програму входить: основи HTML, основи CSS, Стандарти Web, допоміжні інструменти, хостинг, SЕО оптимізація, CMS WordPress та інші, створення інтернет-магазинів, SEO-копірайтинг.

Комплексні курси по створенню сайтів – це відмінна можливість навчитися самостійного створення сайтів. Загальновідомо, що популярність Інтернету зростає з кожним роком. Сьогодні все більше і більше людей бажають освоїти знання в області IT. Одним з найголовніших інструментів програміста є вміння програмувати сайти і створювати тематичні програми для виконання різноманітних функцій. Професія IT-спеціаліста – це завжди вигідно і перспективно для будь-якої людини. Хороші знання в цій галузі дозволять Вам знайти високооплачувану роботу або створити свій власний бізнес в Інтернеті.

На завершення комплексного курсу «Власник бізнесу під ключ», Ви навчитеся:

  • створювати сайти  і підключати їх до CMS-систем;
  • розкручувати будь-які сайти на перші сторінки Google та інших пошукових систем;
  • формувати правильні комунікації з клієнтами і збільшувати фінансові показники свого бізнесу в мережі, мінімізуючи бюджету.

Орієнтовна дата початку занять – 4 липня, вт, чт 18-00 – 19-30, курс розрахован на 2 місяці

поставити питання можна за телефоном: 0954163185, або пишіть на електронну скриньку – m1r1am@ukr.net

 

 

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *