Сумський академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна запрошує на перегляд вистав

Безкоштовно для учасників АТО та членів їх родин, попередній запис за телефоном (050) 28-91-573

06.07.2017р. о 18:00 – трагедія-фарс «Гамлет».

Тривалість вистави – 2 год.

Видовищними засобами виразності вистава ставить питання щирості та правди. Де вони? На театральних лаштунках, чи в людських законах?

Чи можна залишитися собою у світі інтриг та викривлених форм? “У чому більше гідності – скоритися ударам долі, чи опором зустріти їх?”. Як жити нам у такому фарсі?!

Футуристичні костюми на грані кітчу, енергія симфонічної музики та сучасного танцю, божевільне кохання, буденність смерті – все це у виставі “Гамлет”.

07.07.2017р. о 18:00 – комедія-фарс «Віват фараони». Тривалість вистави – 2 год.

У звичайному українському селі сталася велика дивина: чоловіки-керівники допилися вже до того, що відчули себе фараонами, яким жінки повинні ноги цілувати. Аж раптом… стали жінками, а їхні дружини – чоловіками! Тепер вони скуштували всі принади нового життя: прання, прасування, галасливі діти… Що ще потрібно для жіночого щастя? Та тільки як з ним впоратися, з цим жіночим щастям? А дружини-начальниці проводять збори, ведуть пустопорожні розмови, вирішують питання планетарного масштабу, пиячать. Життя прекрасне… Але настає рятівне пробудження, виявляється, це був всього лише сон…

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до працівників відділення соціально-психологічних та педагогічних послуг тел. (050) 28-91-573

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *