Психологічна лекція «Сон. Його вплив на настрій, самопочуття та здоров’я». Звіт.

3 серпня практичним психологом Центру була організована лекція для учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції  та членів їх  сімей на тему «Сон. Його вплив на настрій, самопочуття та здоров’я».

Значення сну в житті людини надзвичайно велике.Третину життя людина витрачає на процес, який і в даний час залишається однією з найбільших загадок, однак прожити без нього ми не в змозі. Під час сну організм відпочиває фізично, а також цей процес сприяє процесам метаболізму, підтримці імунітету. А от мозок під час сну не відпочиває, а  «переварює» інформацію, отриману за день, при цьому закріплює «важливе» і «відсіває» зайве. А регулярне недосипання чи неспокійний сон,  негативно впливають як на емоційну сферу людини, так і на її організм в цілому.

Під час заходу учасники змогли поглибити свої знання про фізіологію сну, довідалися про фази сну та його вплив на самопочуття, здоров’я та настрій. А також ознайомилися із практичними рекомендаціями стосовно того, як поліпшити свій сон.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *