Тренажери, ЛФК

Лікувальна фізкультура як метод лікування і профілактики має загальнотонізуючий вплив на організм. Особливо широко лікувальна фізкультура застосовується при пораненнях опорно-рухового апарату, черевної порожнини, черепа.

Доведено, найліпші результати при лікуванні і реабілітації учасників АТО виявляються у тих, котрі займаються лікувальною фізкультурою в комплексі з медикаментозною терапією, різними фізичними чинниками, та іншими лікувальними факторами.

В нашому центрі велика увага приділяється комплексній лікувальній фізкультурі, що застосовується у формі різної рухової активності для всіх прошарків вікових груп: вона потрібна і молодим і ще більш необхідна  і корисна особам старшого віку.

Процедури лікувальної гімнастики по особливій методиці при різних захворюваннях сприяють відновленню фізіоло­гічних функцій, а також комплексно оздоровляють організм. Разом з тим, лікувальна фізкультура підвищує дію медикаментів, скорочує час одуження, активізує обмін речовин, позитивно впливає на стан серце¬во-судинної і дихальної систем. Індивідуальні або групові заняття ЛФК в умовах денного перебування можуть доповнюватися, як фізіотерапевтичними процедурами, так і лікувальним массажем.

У нашому залі лікувальної фізкультури призначається комплекс вправ лікувальної фізкультури (ЛФК), як самостійний метод відновлення, або в поєднанні з сучасними комп’ютеризованими медичними тренажерами.

Фахівці з фізичної реабілітації проводять обстеження проблемних зон кістково-м’язової системи отримувачів послуг та розробляють індивідуальний план комплексної реабілітації.

Проводять процедури з лікувального, відновлювального, апаратного та точкового масажу. Організують заняття з ЛФК, кінезіотерапії групові, мало групові та індивідуальні. Так, при остеохондрозі при необхідності застосовується мануальна терапія в комплексі з лікувальним масажем для отримання довготривалого ефекту. Проводяться процедури з масажу в поєднанні з постізометричною релаксацією.

Сформовані та постійно формуються нові групи здоров’я, з якими займається фахівець з фізичної реабілітації. Реабілітологи надають методичні рекомендації щодо самостійних занять з лікувальної гімнастики в домашніх умовах.