Лікувальний масаж

Запис на масаж здійснюється за телефонами, вказаними в розділі контакти, та безпосередньо під час відвідування Центру.

Масаж як терапевтичний метод відомий ще з давніх часів, а в нашій сучасності входить  в комплексні відновлювальні та реабілітаційні програми для пацієнтів, що перенесли травми. Цей дієвий захід і адекватна лікарська дія, особливо у поєднанні з фізіотерапією і водолікуванням, приносить неймовірні результати.

В Центрі учасники АТО мають змогу пройти професійний лікувальній масаж. Досвідчені реабілітологі – масажисти, котрі володіють різними техніками – від оздоровчого до лікувального, призначать необхідні процедури, кратність яких залежить від виявленого захворювання і стадії його розвитку.

Розрізняють загальний лікувальний масаж і локальний, який входить в курси лікування таких захворювань, як: невралгія та невриті, хвороби нервової системи, травми хребта і пошкодження суглобів, перевтома і стресові стани, деякі захворювання серцево-судинної системи. Класичний масаж сприяє зменшенню больових відчуттів при травмах, він підвищує шкірно-м’язевий тонус, це відмінний засіб профілактики хвороб хребта і суглобів. Не варто забувати, що абсолютними протипоказаннями є тільки онкологічні захворювання і гострі запальні процеси.