Гідрооздоровчі процедури

Увага! Початок роботи бальнеологічного відділення заплановано на червень 2017 р., про що буде повідомлено додатково.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Використання води в якості лікувального засобу

У нашому заплановано відкриття відділення бальнеотерапії (лікувальні ванни), гідропатії (циркулярний, душ Шарко) для лікування і оздоровлення учасників АТО, УБД та  членів їх сімей.

Ми пропонуємо цілий комплекс послуг водолікування і оздоровлення, використовуючи останні надбання медичної науки та розробок. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, функціонують необхідні лікувально-діагностичні кабінети, обладнані сучасними апаратами.

Як доповіла завідуюча фізіотерапевтичним відділенням, лікувальні ванни призначаються для загального впливу на організм, є дуже ефективними і рекомендовані при загальному захворюванні шлунково-кишкового тракту, серця і судин, центральної і периферичної нервової системи, долають наслідки травм верхніх і нижніх кінцівок, артрозів, артритів. В залежності від виду мінеральні ванни заспокоюють і тонізують центральну нервову систему, знімають стрес, позитивно впливаючи на весь організм при функціональних розладах нервової і ендокринної систем. Також водні процедури покращують пам’ять і координацію рухів, підвищують витривалість організму, піднімають тонус, нормалізують сон. Чергування мінеральної води різної температури, у вигляді контрастних ванн, покращують гемодинаміку при ендартеріїті нижніх кінцівок, корисні при лікуванні варикозу, виразках гомілки і різних шкірних захворюваннях.