Реабілітація, лікування

Підрозділ створено з метою профілактики захворювань та реабілітації учасників АТО, учасників бойових дій та членів їх родин, визначення плану медико-соціального супровіду та наддання необхідної допомоги.

Терапевт веде консультативний прийом в центрі, тим самим забезпечуя комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров’ям. У фізіотерапевтичному відділенні можна отримати цілий ряд необхідних процедур, таких як бальнеотерапія, лікувальний масаж та інше.

Фахівці з фізичної реабілітації проводять обстеження проблемних зон кістково-м’язової системи отримувачів послуг та розробляють індивідуальний план комплексної реабілітації.

Проводять процедури з лікувального, відновлювального, апаратного та точкового масажу. Організовані заняття з ЛФК, кінезіотерапії групові, мало групові та індивідуальні. Так, при остеохондрозі при необхідності застосовується мануальна терапія в комплексі з лікувальним масажем для отримання довготривалого ефекту. Проводяться процедури з масажу в поєднанні з постізометричною релаксацією.