Психолог

Практичний психолог центру: 

Яровенко Інна Володимирівна

Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка 

Психологічні послуги – послуги, що надаються практичним психологом у рамках професійної компетенції.

До психологічних послуг відноситься:

  • Психологічне консультування.
  • Психодіагностика.
  • Психологічна допомога у складних життєвих ситуаціях.
  • Психологічна просвіта.
  • Психокорекційна робота.

Ми завжди раді допомогти людям стати щасливішими та налагодити своє життя.

Для чого потрібний психолог?

Людина в процесі своєї життєдіяльності часто стикається з складними ситуаціями. Досить часто людині важко самостійно знайти рішення, тоді і виникає питання, що робити і до кого звернутися? Для вирішення життєвих психологічних труднощів та питань і працюють психологи, психотерапевти та психоаналітики. Чим же відрізняється психолог від психіатра?

Психолог – це людина, яка вивчає психологічні особливості людей, їх поведінку в різних ситуаціях. Психолог не лікує. Психолог не навчає. Психолог допомагає проаналізувати і розібратися у відносинах із самим собою та людьми, які вас оточують, аналізує, чому виникають труднощі при спілкуванні, і звичайно, допомагає знайти вихід із складних ситуацій.

Кількість консультацій та сеансів обговорюється індивідуально, в залежності від тематики запиту.

Для того, що вам було простіше визначитися, чи варто звертатися за допомогою до спеціаліста, зверніть увагу на питання з якими найчастіше звертаються до фахівця. А саме: самотність, тривожність, агресивність, депресивність, невпевненість, труднощі у спілкуванні, відчуття провини, занижена самооцінка, труднощі у стосунках в родині.

Психолог нашого центру завжди рада надати психологічну підтримку кожній людині, яка її потребує.  На психологічних сеансах ви зможете отримати професійну психологічну допомогу. Але пам’ятайте одну важливу істину психологічної допомоги: «Психолог – це людина, яка не змінить ваше життя, а допоможе почати змінювати її на краще». Психолог допоможе розвинути терпіння, щоб прийняти ситуацію, яку в силу обставин складно змінити.